Půjčovna

Půjčovna lyží a snowboardů

V letošním roce u nás najdete přes 200 párů carvingových lyží od 70 do 200 cm, běžecké lyže, snowboardy, lyže pro fun carving, závodní modely Dynastar, které můžete také vyzkoušet. Dále si můžete zapůjčit big-footy, sněžnice, skialpinistické vložky do vázání, přilby na lyže i snowboard, autoboxy i sněhové řetězy.

Informujte se na možnost celosezonního půjčení dětských lyžařských kompletů (lyže, boty, hole, obaly) za 1550,- Kč.

Celosezonně nabízíme také možnost půjčení dospělého sjezdového kompletu (lyže, boty, hole, obaly) za 2250,- Kč a snowboardového kompletu (SNB, boty, obaly) za 2250,- Kč a běžeckého kompletu (běžky, boty, hole, obaly) za 1550,- Kč. Přilbu ke kompletu si můžete vybrat za 350,- Kč na sezonu.

Půjčení na celou sezonu znamená vyzvednutí kdykoliv během podzimu/zimy a vrácení na jaře po ukončení lyžařské sezony.

Běžné rezervace na kratší termíny víkendů a lyžařských kurzů jsou samozřejmě stále v provozu, rezervovat je možné od začátku prosince.

A kvalita nabízeného zboží?

Každoročně doplňujeme půjčovnu novými modely lyží, vázání i bot renomovaných značek zakoupenými v České republice. Abychom vám zaručili kvalitní a bezpečné lyžování, nenajdete u nás "vypráskané" lyže, které své mládí prožily v některé z alpských půjčoven. Stáří námi nabízeného vybavení se pohybuje v rozmezí 0-4 roky. Každé lyže i snowboard jsou před každým půjčením opravené, nabroušené, nastrukturované a ošetřené voskem. K zapůjčení budete potřebovat občanský průkaz nebo pas a kauci, jejíž výše se stanoví podle kvality zvolené výzbroje.

Sjezdové lyže

Sjezdové carvingové lyže nabízíme v délkách 70 - 200 cm převážně značky Dynastar s vázáním Tyrolia nebo Salomon. Lyže pro juniory a dospělé lyžaře máme v délkách od 138 cm. Všechny součásti si lze zapůjčit za zvýhodněnou cenu v kompletu, ale i samostatně.
ZDARMA ke každému kompletu dostanete hole, lyže i boty vám uložíme do obalu a pochopitelně i seřídíme vázání včetně vydání potvrzení. Přilby půjčujeme samozřejmě také s obalem.

Snowboardy

Snowboardy s měkkým vázáním nabízíme v délkách 110 - 160 cm. Také prkna jsou před každým půjčením opravena, broušena i voskována a při půjčení si je odnesete přes rameno v obalu, do kterého se bez problémů vejdou i boty a svačina.
Chcete se cítit jako snowboardista a nemít přitom svázané nohy? Vyzkoušejte naše extrémně krojené fun carvingové lyže. Chcete se cítit jako Eskymák a nebýt přitom v Grónsku? Obujte si naše snežnice. S našimi snežnicemi nikdy nezapadnete a žádný sníh nebude dost hluboký. Máte to z hospody z kopce? Váš problém vyřeší naše big-footy, lehké, skladné - v restauraci snadno uložíte pod stůl.

Běžecké lyže

Běžky značky Peltonen s vázáním Rottefella NNN III. nabízíme v délkách 120 - 205 cm a boty Alpina k nim ve velikostech od č. 1 až do č. 13.
ZDARMA k běžeckému kompletu dostanete stejně jako u sjezdovek hole i obal. Naši technici vám ochotně vysvětlí co a kam na běžky mazat, aby vám to dobře jelo.

Střešní autoboxy

Na dovolenou můžete odjet s našimi autoboxy značky Thule Evolution takových rozměrů, že do nich snadno uložíte i dvoumetrové lyže. Nabízíme také sněhové řetězy na 13' - 15' kola.

Půjčovna kol a cyklovybavení

V letní sezoně si můžete u nás zapůjčit horská i crossová kola s odpruženou přední vidlicí zn. Apache v několika velikostech. Nabízíme také přívěsné vozíky Croozer za kolo pro děti do 5 let, které můžete použít jako vozík za vaše kolo a nebo přidáním předního kolečka jako kočárek. Pro vaše starší děti si můžete vypůjčit teleskopické vlečné tyče. Pro motoristy můžeme nabídnout nosiče na kola a střešní autoboxy Thule.

Horská a crossová kola

Horská i crossová kola mají duralový rám, dvojité ráfky, osázena jsou kvalitním vybavením Shimano Deore a Alivio. V ceně půjčovného je ZDARMA základní výbava - blatníky, zadní nosič, zvonek, odrazky, brašna do rámu, košík na lahev, náhradní duše + montpáky, zámek,… Ke každému kolu dále nabízíme přilby, brašny na nosič, světla, blikačky, dětské sedačky do 22 kg apod.

Dokumenty ke stažení

FOTOGALERIE obchodu DUBEČ